Favori (0)

Farklı Olmak İsteyenlere; Lucifer Saat

heading_title

İddialı tasarımlarıyla baş döndüren LUCIFER saatleri, farkını ortaya koymak isteyenlerin vazgeçilmez aksesuarı olmaya aday. LUCIFER saatler; hikayesi olan, benzersiz görselleriyle hipnotik çekiciliğe sahip. Meraklısına bir saat içerisinde olabilecek en iyi görselleri, üç boyut etkisiyle sunan tek saat markası denilebilir.

Teknik özelliklerin yanı sıra, ilk defa bir saat markasında sanatsal kaygı hissediyorum. Gerek hikayeleriyle, gerekse yarattiğı antik hissiyle kesinlikle bütün ürünleri birer sanat eserine dönüşmüş durumda.

Görseldeki Liberty konulu saat; kullanılan renkleriyle ve yarattığı 3 boyutlu rölyef kadranıyla bir saatte olabilecek görsellik sınırlarını zorlamış durumda. İçerisinin bu kadar çarpıcı olmasının yanı sıra kadranının bu denli sade olması, saatte inanılmaz bir denge oluşturmuş. Tasarımlarda genellikle kullanılan gerçek deri kordon, adeta sanatsal bir kompozisyonun tamamlayıcı en sade parçası durumunda.

Özet olarak denilebilir ki; Stilinizde farklılık yaratmak istiyorsanız; Lucifer Saatlerden biri stilinizde kullanabileceğiniz en farklı ve en özel parça olabilir.


Benzer Haberler

Hediyeleriniz Zamansız Olsun!

Hediyeleriniz Zamansız Olsun!

Sevdiklerinize zamansız hediye almak için Lucifer Saat’in ürünlerine mutlaka bir göz atın derim. Bütün ürünlerinin unisex oluşuyla Lucifer Saat modelleri; 30m su basıncına dayanıklılığı, kusursuz quartz makinesi, yansıtmaz kristal camı, gerçek deri kordonu, 39 mm yalın kasası ve kadranında kullanılan üç boyutlu antik paralarla birlikte farkını ortaya koyuyor.