Favori (0)

Hediyeleriniz Zamansız Olsun!

heading_title

Sevdiklerinize zamansız hediye almak için Lucifer Saat’in ürünlerine mutlaka bir göz atın derim. Bütün ürünlerinin unisex oluşuyla Lucifer Saat modelleri; 30m su basıncına dayanıklılığı, kusursuz quartz makinesi, yansıtmaz kristal camı, gerçek deri kordonu, 39 mm yalın kasası ve kadranında kullanılan üç boyutlu antik paralarla birlikte farkını ortaya koyuyor.

Her saatin konusunun ve hikayesi olmasının sizi adeta zaman makinesine girmişsiniz hissi yaratacak. Yaklaşık 30 tasarımıyla geçmişten geleceğe kullanılmış ve kullanılacak olan madeni paraları ve mükemmel görsellerini hikayeleriyle Lucifer Saat sizlere sunmaktadır. Özet olarak Lucifer Saat’in ürünleri; güçlü ve sofistike stili ile sevdikleriniz için zamansız hediye olacaktır.

Benzer Haberler

Farklı Olmak İsteyenlere; Lucifer Saat

Farklı Olmak İsteyenlere; Lucifer Saat

İddialı tasarımlarıyla baş döndüren LUCIFER saatleri, farkını ortaya koymak isteyenlerin vazgeçilmez aksesuarı olmaya aday. LUCIFER saatler; hikayesi olan, benzersiz görselleriyle hipnotik çekiciliğe sahip. Meraklısına bir saat içerisinde olabilecek en iyi görselleri, üç boyut etkisiyle sunan tek saat markası denilebilir.