Favori (0)

İptal ve İade Şartları

İPTAL VE İADE ŞARTLARI
Müşterilerimiz www.lucifersaat.com.tr  üzerinden yapacakları siparişleri aynı gün içerisinde ürün kargoya verilmeden saat 16:30 a kadar koşulsuz olarak iptal ve iade edebilir.
Bunun dışında ürünler 7 gün içerisinde iade edilebilir. İade hakkı ancak ürün montajının kesinlikle yapılmadığı ve ürüne ait ambalajın yırtılmadan hasarsız olduğu durumlarda geçerlidir. Ürünün kargo firması tarafından hasar görmesi durumunda kargo yetkilisine hasar raporu tutturmanız gerekmektedir, hasar nedeniyle oluşan mağduriyet tarafımızca en kısa sürede çözümlenir.

Ürünün 16:30 a kadar koşulsuz olarak iptal ve iade edilmesi durumunda müşteriye herhangi bir kargo masrafı yansıtılmaz, kredi kartınız ile yapmış olduğunuz işlemler saat 16:30 a kadar iptal edilebilmektedir. Gün sonrasında yapılacak iade prosedürü banka talimatı ile 3-5 iş günü sürmekte ve paranız kredi kartınıza banka komisyon masrafı düşülerek iade edilmektedir. Bu neden ile ürünün kargo firmasına teslim olduğu durumlarda iadesi ancak kargo firmasının yansıtmış olduğu tam kargo tutarı düşülerek geri ödeme yapılır.

Ayrıca yetkili servis tarafından montajı yapılması gereken hassas ürünlerimizin üzerinde bulunan güvenlik etiketinin yırtılması/açılması durumunda ürün iptal ve iade kapsamı dışına çıkacağını hatırlatmak isteriz. Ürün ile ilgili garanti ve birebir değişim kanalı ürünün üreticisi ve dolayısıyla yetkili servisidir.

İptal ve İade için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

E-Mail :info@lucifersaat.com.tr
Telefon : 0412 237 15 15